După finalul partidei de la Mediaș, unde elevii lui Daniel Bona au pierdut cu scorul de 2 - 1.

Antrenorul Unirei Tărlungeni, a declarat într-o conferintă de presă ca medieșenii au avut mai multe ocazii.

Mai înjos puteți urmări întreaga conferință de presă.